Kerk / Kerkgebouw
Het adres van de kerk is:
Kerkweg 1A
3381 KJ Giessenburg

Predikanten
Ds. J. Holtslag
dominee@holtslag.org
0184-651361

Ds. M. Dubbelman
m.dubbelman@solconmail.nl
0184-653310

Kerkenraad
bvangenderen@hervormdgiessenburg.nl

Kerkrentmeesters
Secretaris
G.Kemkes
kemkes@hetnet.nl

Scriba
A.J. Overduin
0184-652399
scriba@hervormdgiessenburg.nl

Kerkbeheer
Wilt U gebruik maken van de kerk voor b.v huwelijk etc.
dan dient men dit aan te vragen via Ed Bohré
Tel: 0184-651960 Mobiel: 06-51896526
ebohre@hervormdgiessenburg.nl

Beheer Rank
W.Jeninga
rankreservering@hervormdgiessenburg.nl
0184-652133 In geval van geen contact: 0637203091

Vorming en Toerusting
Bert Pesselse
bpesselse@lhervormdgiessenburg.nl

Jeugdwerk 12-
Jhon in ’t Veld
jintveld@hervormdgiessenburg.nl

Jeugdwerk 12+
Gijsbert van Wingerden
gvanwingerden@hervormdgiessenburg.nl

Nieuwsbrief informatie aanleveren
redactie@hervormdgiessenburg.nl

Nieuwsbrief (aan- en afmelden digitaal ontvangen)
Eddy Erkelens
nieuwsbrief@hervormdgiessenburg.nl

Zaaier
Ditsy Tromp
zaaierberichten@hervormdgiessenburg.nl

Website
eddyerkelens@gmail.com

Berichten in deze categorie

17 december 2019 ⯈  Kerkdiensten rond Kerst en oud-en-nieuw
26 november 2019 ⯈  Thema-avond ‘Grip op Alcohol’
30 augustus 2019 ⯈  Opgaveformulier gemeentedag 2019-2020
1 mei 2019 ⯈  Zendingsbussen – Willem-Jan de Wit in Egypte
7 maart 2019 ⯈  KVA Vader/Kind zaterdag 23 maart
4 maart 2019 ⯈  Zendingsbussen maart/april: Nepal
8 juli 2020 ⯈  V&T-gevarieerd: In gesprek met Koert Koster
7 juli 2020 ⯈  Zaaierberichten vrijdag 10 juli 2020
4 juli 2020 ⯈  Gebruiksplan kerkgebouw
4 juli 2020 ⯈  Weer samenkomen in de kerk
4 juli 2020 ⯈  Nieuwsbrief van 5 juli 2020
1 juli 2020 ⯈  Zendingsbussen – Bijbelcursus in Pakistan
30 juni 2020 ⯈  Zaaierberichten vrijdag 3 juli 2020
27 juni 2020 ⯈  Terugblik naar 2011 – 2012 – 2013
27 juni 2020 ⯈  Nieuwsbrief van 28 juni 2020
23 juni 2020 ⯈  Zaaierberichten vrijdag 26 juni 2020
20 juni 2020 ⯈  Gebedskalender juni 2020
20 juni 2020 ⯈  Nieuwsbrief van 21 juni 2020
16 juni 2020 ⯈  Zaaierberichten 19 juni 2020
13 juni 2020 ⯈  Nieuwsbrief van 14 juni 2020
9 juni 2020 ⯈  Zaaierberichten vrijdag 12 juni 2020