Kerk / Kerkgebouw
Het adres van de kerk is:
Kerkweg 1A
3381 KJ Giessenburg

Predikanten
Ds. J. Holtslag
dominee@holtslag.org
0184-651361

Ds. M. Dubbelman
m.dubbelman@solconmail.nl
0184-653310

Kerkenraad
bvangenderen@hervormdgiessenburg.nl

Kerkrentmeesters
Secretaris
G.Kemkes
kemkes@hetnet.nl

Scriba
A.J. Overduin
0184-652399
scriba@hervormdgiessenburg.nl

Kerkbeheer
Wilt U gebruik maken van de kerk voor b.v huwelijk etc.
dan dient men dit aan te vragen via Ed Bohré
Tel: 0184-651960 Mobiel: 06-51896526
ebohre@hervormdgiessenburg.nl

Beheer Rank
W.Jeninga
rankreservering@hervormdgiessenburg.nl
0184-652133 In geval van geen contact: 0637203091

Vorming en Toerusting
Bert Pesselse
bpesselse@lhervormdgiessenburg.nl

Jeugdwerk 12-
Jhon in ’t Veld
jintveld@hervormdgiessenburg.nl

Jeugdwerk 12+
Gijsbert van Wingerden
gvanwingerden@hervormdgiessenburg.nl

Nieuwsbrief
Eddy Erkelens
nieuwsbrief@hervormdgiessenburg.nl

Zaaier
Ditsy Tromp
zaaierberichten@hervormdgiessenburg.nl

Website
eddyerkelens@gmail.com

Berichten in deze categorie

17 december 2019 ⯈  Kerkdiensten rond Kerst en oud-en-nieuw
26 november 2019 ⯈  Thema-avond ‘Grip op Alcohol’
30 augustus 2019 ⯈  Opgaveformulier gemeentedag 2019-2020
1 mei 2019 ⯈  Zendingsbussen – Willem-Jan de Wit in Egypte
7 maart 2019 ⯈  KVA Vader/Kind zaterdag 23 maart
4 maart 2019 ⯈  Zendingsbussen maart/april: Nepal
8 april 2020 ⯈  V&T gevarieerd
8 april 2020 ⯈  Kijk- en luister je wijzer (1)
6 april 2020 ⯈  Zaaierberichten 9 april 2020
4 april 2020 ⯈  Nieuwsbrief van 5 april 2020
1 april 2020 ⯈  Kerkklokken luiden elke woensdag
31 maart 2020 ⯈  Zaaierberichten van vrijdag 3 april 2020
28 maart 2020 ⯈  Nieuwsbrief van 29 maart 2020
25 maart 2020 ⯈  Themalied Corona
24 maart 2020 ⯈  Zaaierberichten 27 maart 2020
21 maart 2020 ⯈  Nieuwsbrief van 22 maart 2020
20 maart 2020 ⯈  Materialen voor de kinderen bij de kerkdiensten
20 maart 2020 ⯈  Creatief kinderwerk – inlog
18 maart 2020 ⯈  Vanuit de kerkenraad
18 maart 2020 ⯈  Zaaierberichten vrijdag 20 maart 2020
17 maart 2020 ⯈  Omzien naar elkaar en aanbieding hulp